Menu

הצלחת לקוחות

מ. אל חי בעל חברה קבלנית קבלן רשום

תמיד חלמתי לפתוח חברה קבלנית משלי , למדתי הנדסה והחלטתי לקפוץ למים.לאחר קבלת יעוץ המקצועי והליווי העסקי הקמתי חברה קבלנית ,נרשמתי כקבלן רשום בענף הבניה ,לאחר מכן צמחתי ונרשמתי בענף התשתיות הביוב והמים . במשך השנים האחרונות בליווי של חפר יעוץ ,קיבלתי תעודה של קבלן מוכר לעבודות ממשלתיות ,הגדלתי את סיווג הבניה שלי לג'3 ,והיום החברה מנהלת ומבצעת פרויקטים רבים ברחבי הארץ בהיקפי בניה גדולים תוך שמירה על הכנסות גדולות וריווחיות טובה. תוכנית הצמיחה העסקית הגדילה את ההכנסות וחיברו אותי ללקוחות גדולים הגדילה את המכירות ושיפרה משמעותית את הפעילות . המטרה שלי העסקית לצמוח ולהגיע ל100 ג '5 – רישיון קבלן בלתי מוגבל בענף הבניה , ולהפוך לקבלן גדול בתחום היזמות והביצוע בבניה בארץ תוך שמירה על צמיחה וריוחיות החברה.

סיפורו של אלי ב. קבלן חשמל מאיזור עוטף עזה

עבדתי כקבלן מישנה לעבודות חשמל ,וכהנדסאי חשמל . למרות הידע המקצועי בחשמל ,היה חסר לי ידע מקצועי בתחום העסקי.לאחר פגישה עם חפר יעוץ ורישום קבלנים ,החלטתי לקבל יעוץ עסקי בליווי של חפר יעוץ ורישום קבלנים. בשלב ראשון בסיועו של חפר ,נרשמנו כקבלן רשום בענף החשמל .עם קבלת התעודה של קבלן רשום בחשמל ,התחלנו לקבל פרויקטים גדולים בחשמל והפכנו לחברה שעובדת ישירות מול הלקוחות ולא כקבלן מישנה. הגדלנו את ההכנסות ושיפרנו את הרווח. לאחר מכן בעזרת חפר יעוץ ,קיבלנו תעודות רישום בענפי חשמל נוספים תשתיות ,וכעבור שנה קיבלנו תעודה של קבלן מוכר לעבודות ממשלתיות .הליווי העסקי שיפר בצורה גדולה את צמיחתנו והפיכתנו לקבלן חשמל ותשתיות עם רישיון ,ומאגר לקוחות ועבודות גדול מאוד.

סיפורו של ח.פרויקטים קבלן שיפוצים באזור בית שמש

עבדתי כקבלן מישנה לעבודות שיפוצים . למרות הידע המקצועי והניסיון בשיפוצים ,היה חסר לי ידע עסקי.לאחר פגישה עם חפר יעוץ ורישום קבלנים ,החלטתי להתקדם עם תוכנית לצמיחה עסקית בליווי של חפר. בשלב ראשון טיפלנו ברישום קבלן שיפוצים 131 לחברה. לאחר קבלת הרישיון .נכנסנו לחנויות של רשתות הפועלות בקניונים ברחבי הארץ . החברה זוכה בעקבות הרישיון לשיפוצים בעבודות רבות ובהתרחבות וכניסה למכרזים בכל רחבי הארץ. היעוץ של חפר רישום קבלנים ,והרישיון לקבלן רשום בשיפוצים פתח לי דלתות רבות בפני לקוחות שקודם לכן היו "סגורות".

מ. ג. הנדסאי בנין מצפון הארץ

עבדתי כהנדסאי שכיר בחברת בניה גדולה ומוכרת . והחלטתי לפנות לחפר יעוץ ורישום קבלנים ,על מנת לקבל יעוץ להתפתחות בתחום הבניה. בעזרתו ובזכות הליווי העסקי פתחתי עוסק מורשה ,ונרשמתי כקבלן רשום בענף הבניה .הפכתי לקבלן עצמאי ,והיום אני מנצל את ניסיוני המקצועי בבניה ואת הידע והיעוץ העסקי שקיבלתי כדי לעבוד בענף הבניה עם רישיון כקבלן רשום ,והפכתי לעצמאי ועוסק מורשה שמרוויח כסף בזכות עצמו ובזכות המקצועיות שלו ,ובזכות העבודות שהיעוץ העסקי והרישום כקבלן בניה רשום נתן לי.

ש. ח.פרויקטים בעל חברה לשיפוצים ובניה במרכז הארץ

עבדתי כקבלן מישנה לעבודות שיפוצים במרכז הארץ ובעקר בשוק החרדי שאליו אני מחובר. לאחר הפגישה עם חפר יעוץ ורישום קבלנים ,קיבלתי את היעוץ שהתאים לצרכיי,

גייסתי שני בעלי כישורים מקצועיים הנדסאים שעובדים איתי ויחד קיבלתי את רישיון הקבלן הרשום לבניה .

מאז חברתנו זוכה לפרויקטים רבים של בניה וצמחנו מתחום השיפוצים לבניה של פרויקטים גם בשוק החרדי וגם בשוק החילוני במרכז הארץ.

היעוץ של חפר יעוץ ורישום קבלנים פתח בפני אופק צמיחה עסקי ומאז החברה בתנופת בניה ומקבלת עבודות בניה רבות בזכות הרישיון כקבלן רשום בענף 131 לשיפוצים ובזכות היעוץ העסקי.

רישום קבלן

י . בעלים של חברה תעשייתית

לאחר שנים רבות שהמפעל קיים החלה ירידה בהכנסות כתוצאה מעזיבה של לקוחות ומחזור המכירות השנתי ירד בצורה משמעותית.

חבר המליץ לי על יעוץ עסקי ומקצועי ואני מודה לעצה זו שהובילה אותי לקבלת תמיכה מקצועית שהחזירה את החברה למסלול של יציבות ורווחיות.

תוכנית שיווקית ועסקית שהוכנה למפעל , אילצה אותי להשקיע בכיוון של שיווק ופרסום וגיוס לקוחות חדשים למפעל,

דבר שלא עשיתי במשך השנים האחרונות .תוכנית התייעלות לתוך המפעל ,חסכה לי בהוצאות של שכירות, הוצאות שוטפות ושכר עבודה.התייעלות בתחום של חומרי גלם והובלה ,סייעה למפעל בשיפור הריווחיות .

כמו כן ,גייסנו כספים מהבנק לטובת השקעות בציוד ובמכונות לטובת המפעל ולשיפור כושר יצור .כל אלו הובילו אותנו תוך שנתיים להגדלה במחזור מכירות ,ובהגדלת הרווחים אף יותר מהעבר.במשך השנתיים האחרונות למדתי ,

דברים רבים לגבי היעוץ המקצועי של חפר יעוץ ,והערך הגדול שלו לעסק ואני מצטער שלא השתמשתי בשירותים המקצועיים קודם ,אני בטוח שהחברה היתה במצב עוד יותר טוב.

סיפור של איש עסקים צעיר

לפני מספר שנים חזרתי מחו"ל ופתחתי מספר עסקים בארץ בתחום המזון המהיר .לאחר מספר שנים מצאתי את עצמי "שורף "את הכסף שהשקעתי ,עם חובות גדלים לבנקים,הוצאות מימון וירידה ברווחיות ועסקים שהולכים ודועכים.לאחר  תוכנית עסקית שבוצעה יחד עם חפר יעוץ ,צמצנו את מספר העסקים לכדי שני עסקים ריווחיים .תוכנית מימון מחודשת מול הבנקים שיפרה את תזרים המזומנים ואת עלויות המימון .הכנו תוכנית עסקית שחסכה בעלויות בסעיפים רבים ,והופתעתי לגלות כיצד ניתוח עסקי וליווי מקצועי שיפרו את התוצאות העסקיות בצורה דרמטית וחיובית ,ושני עסקים הניבו לי יותר רווחים מ5 עסקים.לאחר שנה של עבודה משותפת עברתי לרווחיות ,והעסקים צומחים ושמחת החיים חזרה אלי.אני מודה שגיליתי את היעוץ העסקי ,וכמה מקצועיות בתחום האירה את עיני ,ותרמה לי לשמירה על העסקים שלי ,ופתחה לי עתיד חדש.

לפרטים נוספים - 077-5264677